Polisa zwrotna i wymiany

 

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym TikTakDesign24.pl przysługuje Państwu prawo zwrotu lub wymiany towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru.                                                                                                                               

Pojęcie stan nienaruszony oznacza, iż zegarek nie może nosić żadnych oznak użytkowania oraz nie może zostać pozbawiony fabrycznych folii ochronnych, podobny wymóg dotyczy pozostałych elementów (pudełko, karty gwarancyjne). Zwracany towar należy odesłać w stanie kompletnym (opakowanie, paragon lub faktura, metka firmowa oraz instrukcja i gwarancja). Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Koszty zakupu towaru zostaną zrefundowane na Państwa konto bankowe (pomniejszone o koszt wysyłki 20PLN). 

Nie podlega zwrotowi lub wymianie towar który został uszkodzony wskutek niewłaściwego użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub z instrukcją obsługi oraz w przypadku zdarzeń losowych np. niefortunne uszkodzenie mechaniczne-upadek.

Krok po kroku jak zwrócić towar:

1) Proszę o kontakt emailowy na kontakt@tiktakdesign.pl w celu otrzymania autoryzacji zwrotu

2) Na Państwa email zostanie podany nr autoryzacji zwrotu #RMA

3) Kolejny krok to wydrukowanie i wypełnienie - Formularza Zwrotu/Wymiany

4) Ostatni krok to solidne zabezpieczenie przesyłki/produktu i wysyłka na poniższy adres;

TikTakDesign, ul. Kotlina 1B, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem #RMA (nr autoryzacji podany na Państwa email)

Wymiana produktu nastąpi w chwili otrzymania przesyłki z towarem na wymianę i rozliczeniem różnic finansowych - o ile jest to dopłata za towar droższy.


Zwrot gotówki za produkt zostanie przelany na wskazane przez Państwa konto bankowe w formularzu zwrotu/wymiany w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towaru do naszej siedziby.


Koszty dostawy do klienta i odesłanie towaru do naszego sklepu nie podlegają zwrotowi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl